Dla Pracodawcy

Szukasz pracowników do swojego projektu?

Pomożemy Ci wyselekcjonować, zrekrutować lub zatrudnić wykwalifikowany personel.

Jak wygląda nasz proces przedstawiania Kandydatów oraz zatrudnienie?

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz procedurom, które działają od lat jesteśmy w stanie w bardzo krótkim okresie czasu znaleźć odpowiedni personel dla Twojej firmy/projektu. Nasz proces odbywa się na podstawie:
1
Zamówienia
Na podstawie formularza zamówienia określamy najważniejsze kwestie: ilość potrzebnych osób, stanowiska, szczegóły projektu, daty rozpoczęcia i zakończenia, wymagania itp.
2
Rekrutacji
Działamy wielokierunkowo. Korzystamy z nadesłanych CV, jak również z bazy kandydatów. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi potencjalnymi, obecnymi oraz byłymi pracownikami. Dzięki temu informacja o nowym wakacie szybko dociera to zainteresowanych kandydatów.
3
Testów
Na naszym warsztacie jesteśmy w stanie przetestować każdego kandydata pod kątem konkretnej metody spawania, szlifowania, montażu. Sprawdzamy zarówno wiedzę praktyczną jak i teoretyczną m.in rysunek kadłubowy dla monterów.
4
Przedstawienia kandydatur
Po selekcji zainteresowanych osób oraz pozytywnej ocenie próbek pracy do Klienta dostarczone zostają profile wybranych kandydatur wraz z potrzebnymi dokumentami (m.in. certyfikatami spawalniczymi jeżeli rekrutacja prowadzona jest na stanowisko spawacza). Klient w ten sposób ma możliwość wybrania najlepszych osób pod kątem swojego projektu .
5
Zatrudnienie
Jesteśmy w stanie zaproponować szereg rozwiązań dotyczących zatrudnienia kandydatów- od przejęcia wszelkich kosztów oraz formalności związanych z zatrudnieniem (jak i również logistyką), po pomoc w zakresie znalezienia odpowiednich osób na dane stanowisko
Zapraszamy do kontaktu
Kovo sp. z o.o.,  10 Lutego 16, 81-364 Gdynia
Specjalizujemy się zarówno w rekrutacji jak i produkcji 
dla różnych klientów w Polsce i Europie .
POZNAJ NAS
e-Kovo © 2022
envelopephonecross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram